Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Ozimku
W dniu 3 maja Gmina Ozimek z organizował obchody 232. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
W uroczystościach wzięli udział: Burmistrz Ozimka Mirosław Wieszołek, Zastępca Burmistrza Ozimka Andrzej Brzezina, radni Rady Miejskiej w Ozimku, radni powiatowi z Wicestarostą Opolskim - Leonardą Płoszaj, radni Młodzieżowej Rady Miejskiej w Ozimku, dyrektorzy szkół w Ozimku, przedstawiciele Komisariatu Policji w Ozimku, a także poczty sztandarowe reprezentujące organizacje i instytucje z terenu naszej gminy.