Fundusze Europejskie na sportowo w Gminie Ozimek
W sobotę 13 maja na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji świętowano Dzień Otwarty Funduszy Europejskich, w ramach którego mieszkańcy gminy mogli skorzystać z szeregu darmowych atrakcji.
Wydarzenie rozpoczęło się od treningu ogólnorozwojowego, który zgromadził około 30 dzieci. Instruktor sportu – Łukasz Obrębski rozpoczął trening rozgrzewką, a następnie, dzieci podzielone na dwie drużyny, konkurowały w tzw. wyścigach rzędów z wieloma konkurencjami. Wszyscy uczestnicy na zakończenie treningu otrzymali pakiety upominkowe, które wręczył Dyrektor MOSiR-u w Ozimku – Arkadiusz Banik.