49 mieszkańców wzięło udział w zebraniu wiejskim w Krasiejowie, poświęconym podsumowaniu pracy Sołtysa i Rady Sołeckiej w 2022 roku. Wśród zaproszonych gości byli: burmistrz Mirosław Wieszołek i radny powiatowy Marek Korniak. Zebranie odbyło się 9 marca, przewodniczył mu Krzysztof Koźlik, a sprawozdanie z działalności złożył sołtys Tadeusz Markulak. Przedstawił tematy, jakimi na 14 odbytych posiedzeniach zajmowała się Rada Sołecka, rozpatrując bieżące sprawy i wnioski mieszkańców. Podziękował za współpracę wszystkim organizacjom wiejskim, dyrektorom szkoły i przedszkola, księdzu proboszczowi i Radzie Parafialnej oraz burmistrzowi i pracownikom Urzędu Gminy i Miasta.