Rusza akcja bezpłatnej sterylizacji / kastracji zwierząt
Burmistrz Ozimka ogłasza nabór wniosków do bezpłatnej sterylizacji, kastracji psów i kotów właścicielskich oraz kotów wolno żyjących z terenu Gminy Ozimek. Zadanie realizowane jest w ramach Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Ozimek w 2021 r., przy współfinansowaniu przez Ogólnopolską Fundację na Rzecz Ochrony Zwierząt „ZWIERZ”. Akcja potrwa do dnia 15 października 2021 roku /... czytaj dalej/