Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ozimku pożegnała absolwentów
Pożegnanie absolwentów to wielkie wydarzenie dla całej społeczności szkolnej. Dnia 25.06.2021 r. wielka gala podsumowująca mijający – trudny ze względu na pandemię - rok szkolony 2020/2021 miała miejsce w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Paraolimpijczyków i Olimpijczyków Polskich w Ozimku. Wśród uczestników byli nie tylko uczniowie i kadra pedagogiczna, ale również dumni rodzice oraz Burmistrz Ozimka Mirosław Wieszołek.