Początek rewitalizacji rzeki Białka w Grodźcu
We wtorek 28.09.2021 r. oddano do użytku zjazd z przepustem nad rzeką Białką w Grodźcu. Inwestycja ta była bardzo długo wyczekiwaną przez mieszkańców Grodźca.
Most drewniany istniał w tym miejscu już w czasach powojennych i stanowił ważny historyczny ciąg komunikacyjny. Niestety został wyłączony z użytku ze względu na zły stan technicznym i zagrożenie dla użytkowników.