Modernizacja systemu ciepłowniczego Ozimka
Informujemy, że PGKiM Sp. z o.o. w Antoniowie pozyskała łącznie 25 933 078,00 zł dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na przedsięwzięcie pn. „Przebudowa systemu ciepłowniczego Miasta Ozimek poprzez zabudowę wysokosprawnej kogeneracji i dostosowanie do warunków systemu efektywnego”. Kwota 12 594 601,00 zł to dotacja, natomiast 13 338 477,00 zł to pożyczka.