Koncert Chóru Na Obcasach: Śpiewajcie i grajcie mu
W Święto Trzech Króli w Kościele Parafialnym w Ozimku odbył się koncert kolęd w wykonaniu Ozimskiego Chóru „Na Obcasach” pt. „Śpiewajcie i grajcie mu”.
Chór oraz licznych przybyłych gości przywitał ks. proboszcz Marian Demarczyk.