Wiosna tuż tuż…
… czas na wiosenne porządki i nie tylko te w mieszkaniach, ale przede wszystkim w naszych organizmach. Wiadomo przecież, że zdrowie jest najważniejsze. Łatwo powiedzieć, ale jak to zrobić? Otóż mamy dla Was propozycję, w której bezpłatnie możecie skorzystać z analizy składu ciała. W dniach 7 i 21 marca br. , dzięki uprzejmości dyrektorów: Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Ozimku pani Danuty Kłysińskiej i Gminnego Zespołu Szkół w Ozimku pana Dariusza Górniaszka, którzy udostępnili pomieszczenia, odbędą się takie analizy.