KOMUNIKAT DOT. INWESTYCJI DROGOWYCH
Informujemy, że dnia 6.04.2021 r. na łączniku ul. Słowackiego z ul. Korczaka w Ozimku rozpoczęły się roboty budowlane. W ramach inwestycji zostaje wymieniona betonowa nawierzchnia drogi na nową asfaltową.
Prace powinny się zakończyć do końca kwietnia 2021 r.