Biestrzynnik: Biesiada dożynkowo-jubileuszowa
W ostatnim dniu sierpnia odbyła się pierwsza w tym roku uroczystość dożynkowa w naszej gminie. Mieszkańców zaprosiła na nią sołtys wraz z Radą Sołecką Biestrzynnika. Była to biesiada dożynkowo-jubileuszowa, gdyż Pani Sołtys Edyta Czaplik obchodziła 20-lecie pełnienia swojej funkcji. Jest sołtysem z najdłuższym stażem w gminie Ozimek, za co już w ubiegłym roku została wyróżniona przez Marszałka Województwa Opolskiego.