Sukces reprezentacji Urzędu Gminy i Miasta w Ozimku w Turnieju Strzeleckim
W związku z obchodami 100. rocznicy powołania Policji Państwowej, odbył się Turniej Strzelecki dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego. Zawodnicy reprezentowali samorząd wojewódzki i powiatowy oraz wszystkie samorządy miejskie i gminne z Opola i powiatu opolskiego. Duży sukces odniosła drużyna reprezentująca Urząd Gminy i Miasta w Ozimku w składzie : Zbigniew Koziarz, Sławomir Nowak i Roman Bajorek zdobywając I miejsce drużynowo. Indywidualnie Sławomir Nowak wywalczył II miejsce. Gratulujemy.