Bezpłatne maseczki dla mieszkańców.
Do Ozimka trafiło ok 100 tys. maseczek, które zostały przekazane gminie w ramach ogólnopolskiej akcji Ministerstwa Zdrowia.
Od poniedziałku (31 stycznia) mieszkańcy mogą je odbierać z następujących punktów w godzinach pracy instytucji:
- Urząd Gminy i Miasta w Ozimku, ul. ks. Jana Dzierżona 4B
- Dom Kultury w Ozimku, ul. księdza Kałuży 4
- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ozimku, ul. Częstochowska 27