Rajd samochodowy o Puchar Burmistrza
Tradycyjnie w maju sekcja motorowa M-GTS „Siódemka” zorganizowała Rajd Samochodowy o Puchar Burmistrza Ozimka. Dziewięć załóg wystartowało 13 maja w południe sprzed byłej drugiej bramy Huty Małapanew, co jest nawiązaniem do odbywających się przed laty rajdów samochodowych hutników.