KK Nidan

logo_klubu_z_tygrysem

Klub Karate Nidan
ul. Opolska 23
47-120 Zawadzkie
woj. opolskie

tel. 77 463 40 86

WWW: www.nidan.zawadzkie.pl

Sekcja w Ozimku

rok założenia:1994

Siedziba: Gminny Zespół Szkól ul. Korczaka

Trenerzy: Bartłomiej Barański, Dariusz Sworeń,  Mariusz Sykulski tel: 694924094Nareszcie złoto

Premier League w Rotterdamie
Premier League w Rotterdamie

  Ciężka praca zaowocowała. Na początku marca podczas Mistrzostw Polski Seniorów w Karate WKF Natalia w końcu zdobyła wymarzony złoty medal. Dlaczego wymarzony a no, dlatego że przez ostatnie trzy lata musiała zadowolić się drugim stopniem podium na tych zawodach. Złoto wywalczyła w kategorii wagowej kumite indywidualne. Ale nie zadowoliła się jednym krążkiem i do złota dołożyła jeszcze dwa brązowe medale, które zdobyła wraz z koleżankami klubowymi Ewą Zajdel i Wiktorią Grejner w konkurencjach kumite i kata drużynowe. W turnieju udział brał również Mateusz Łapot, który również nie wrócił z pustymi rękoma z zawodów zdobywając brąz w kata drużynowym wraz z Robertem Mraz i Dominikiem Guzdek.

  Tydzień po najważniejszych zawodach w kraju Natalia idąc za ciosem udała się do Rotterdamu na kolejne zawodu serii Premier League. Turniej rozpoczęła w świetnym stylu wygrywając pierwszą walkę 2:1 z obecną mistrzynią Świata U21. Druga walka poszła jeszcze lepiej gdyż zakończyła się wynikiem 3:1 dla naszej zawodniczki. Niestety w trzeciej rundzie musiał uznać wyższości swojej przeciwniczki przegrywając walkę 3:0. Pomimo tego, że zabrakło odrobiny szczęścia to ten start Natalia zalicza do udanych gdyż udało się zebrać kolejnych kilka punktów do światowego rankingu, które przybliżają Natalię do startu na Olimpiadzie w Tokyo w 2020 roku.

  Korzystając z okazji Natalia pragnie podziękować Studiu Ruchu i Terapii M13 za przygotowanie motoryczne, trening mentalny oraz fizjoterapię jakże ważnym elementom na tym poziomie startowym. Ta współpraca już owocuje, co odzwierciedlają wyniki i z pewnością przyniesie kolejne efekty. Kolejne zawody, na których wystartuje Natalia to Premier League w Rabat/Maroko. Życzymy udanego startu.  

Medalistki Kumite Indywidualne Kategorii -55 kgNatalia wykonuje wysokie kopnięcie podczas walkiReprezentacja Nidana na Mistrzostwach Polski Seniorów

Menu szybkiego dostępu do wybranych treści

  • Data aktualizacji: 2020-05-26 10:59
  • |
  • Licznik odwiedzin: 57 076 345