Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ozimku zaprasza dzieci do udziału w kolejnej edycji Sportowych Wakacji na Orliku. To doskonała propozycja dla najmłodszych, którzy chcą aktywnie i bezpiecznie spędzić letni wypoczynek.
Zajęcia rozpoczną się 1 lipca i będą odbywać się przez całe wakacje, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.30–10.30 na kompleksie sportowym Orlik w Ozimku. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny.
Na uczestników czeka bogaty program aktywności, obejmujący m.in.:
Sportowe Wakacje to świetna okazja do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, rozwijania sprawności fizycznej oraz integracji z rówieśnikami. W zajęciach mogą uczestniczyć wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, również spoza Gminy Ozimek.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i aktywnego spędzania wakacji na Orliku!
Projekt został dofinansowany ze środków budżetu państwa w ramach Programu „Aktywny Orlik 2026”.