KINO PLENEROWE W OZIMKU!
Młodzieżowa Rada Miejska w Ozimku zaprasza na wyjątkowe wydarzenie! Już w najbliższy piątek wspólnie odpalamy wielki ekran pod chmurką! W ramach młodzieżowego kina plenerowego z okazji zakończenia roku szkolnego.
Co będziemy oglądać? ![]()
"LARP. Miłość, trolle i inne questy"
Kiedy i gdzie? ![]()
![]()
26.06.2026 r. (piątek)
godz. 20:45
Plac przed Domem Kultury w Ozimku
WSTĘP CAŁKOWICIE BEZPŁATNY!
Nie musicie się o nic martwić – my zajmiemy się wszystkim! Na miejscu czekają na Was:
Wygodne leżaki
Chłodne napoje
Pyszne przekąski
...a to wszystko całkowicie ZA DARMO! ![]()
Zabierzcie znajomych, drugą połówkę, rodziców, psa albo wpadajcie sami – gwarantujemy świetny klimat i dobrze spędzony wieczór! ![]()
![]()
Do zobaczenia! Nie może Was tam zabraknąć! ![]()
![]()
Partnerem wydarzenia jest Dom Kultury w Ozimku .
Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Młodzieżowy na lata 2022-2033.