Ochrona powietrza

Zbieranie informacji o chętnych do wymiany źródła ciepła

Szanowni Mieszkańcy!

Gmina Ozimek prowadzi rozpoznanie pod kątem pozyskania środków zewnętrznych na projekty związany z ochroną powietrza w zakresie wymiany źródeł ciepła na ekologiczne w naszej gminie.

Mieszkańcy, którzy planują w najbliższych latach wymianę węglowych, indywidualnych źródeł ciepła na ekologiczne, zapraszamy do złożenia deklaracji w oparciu, o którą oszacowana zostanie skala zapotrzebowania.

Deklaracja ma charakter sondażowy. Nie jest wnioskiem o dofinansowanie, ma na celu określenie skali zapotrzebowania na wymianę kotłów wśród mieszkańców naszej gminy. Preferowana będzie wymiana kotłów węglowych na ekologiczne, m.in. na ogrzewanie gazowe, wzdłuż projektowanej/budowanej sieci gazowniczej, przyłączenie do sieci ciepłowniczej. Dodatkowo wspierane będzie także ogrzewanie w oparciu o OZE (pompy ciepła).

Deklaracje od mieszkańców przyjmowane będą do dnia 12.11.2019r. do godziny 10:00 w Urzędzie Gminy i Miasta w Ozimku, w Referacie Rozwoju Gospodarczego Gminy i Ochrony Środowiska, ul. ks. Jana Dzierżona 4B, II piętro, pok. 200 lub drogą mailową: z.bahryj@ugim.ozimek.pl.

 

deklaracja-i-ankieta-budynki-i-lokale-indywidualne (PDF, 845,74 kB)

załączył: Dagmara Radziej, Insp. ds. ochrony środowiska i dnia 2019-11-07 15:51 Liczba pobrań: 20

Menu szybkiego dostępu do wybranych treści

  • Data aktualizacji: 2020-08-14 15:13
  • |
  • Licznik odwiedzin: 58 057 541