KK Nidan

logo_klubu_z_tygrysem

Klub Karate Nidan
ul. Opolska 23
47-120 Zawadzkie
woj. opolskie

tel. 77 463 40 86

WWW: www.nidan.zawadzkie.pl

Sekcja w Ozimku

rok założenia:1994

Siedziba: Gminny Zespół Szkól ul. Korczaka

Trenerzy: Bartłomiej Barański, Dariusz Sworeń,  Mariusz Sykulski tel: 694924094Co słychać u najpopularniejszej wojowniczki w naszej Gminie.

Wysokie Kopnięcie na tle Austriackich gór
Wysokie Kopnięcie na tle Austriackich gór

   Jak już pisaliśmy wcześniej Natalia przechodzi teraz bardzo intensywny czas w swojej karierze sportowej. Nie będzie przesady w stwierdzeniu, że do domu przyjeżdża tylko zmienić garderobę i rusza na kolejne podboje. W ostatnim czasie Natalia uczestniczyła w kilku turniejach Premier League Karate 1 Serie A. Począwszy od zawodów w Guadalajarze w Hiszpani poprzez Dubaj a kończy wszy na Salzburg w Austrii. Starty były jedne lepsze drugie gorsze. Wygrywała z zawodniczkami Argentyny (4:0) czy Japoni (2:1) ale też przegrywała z reprezentantkami Kazachstanu (3:7) czy Czarnogóry (0:3) Zmienne szczęście jednak nie demotywuje naszej karteczki w osiągnięciu swojego celu i już za kilka dni startuje w Mistrzostwach Polski Seniorów w Lęborku a tydzień później czeka ją kolejny turniej z serii Premier League w Rotterdamie. Trzymamy kciuki.

Natalia i jej klubowa koleżanka WiktoriaCzas wolny w AustriiReprezentacja Nidana na zawodach w SalzburgPełna koncentracja podczas walki

Menu szybkiego dostępu do wybranych treści

  • Data aktualizacji: 2020-05-26 08:15
  • |
  • Licznik odwiedzin: 57 075 706